Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

Для дітей Дарницького району створено Центр позашкільної освіти

Для дітей Дарницького району створено Центр позашкільної освіти

У Києві створено комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної освіти Дарницького району». За відповідне рішення проголосували депутати Київради.

Створення та функціонування нового позашкільного навчального закладу надасть можливість охопити позашкільною освітою художньо-естетичного та гуманітарного напрямів приблизно 800 дітей району.

У новоствореному закладі планується відкрити 65 груп із різних видів творчості: вокально-естрадного, музичного, хореографічного, театрального, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтв, гуманітарного розвитку: журналістики, ділового мовлення, іноземної мови тощо.

Заклад функціонуватиме у звільнених від оренди приміщеннях однієї з будівель спеціальної школи I-II ступенів № 10 за адресою: вул. Вакуленчука, 1. Видатки на утримування комунального закладу планується здійснювати за рахунок бюджету міста Києва за галуззю «Освіта».

Необхідність створення такого Центру полягає у тому, що у мікрорайонах інтенсивної забудови – Осокорки, Бортничі та Червоний хутір – необхідно забезпечити потреби дітей та молоді у здобутті позашкільної освіти, а саме: умови для розвитку творчих здібностей і самореалізації вихованців.

Зараз у Дарницькому районі функціонують 4 позашкільних навчальних заклади, в яких отримують позашкільну освіту на безоплатній основі 7224 учні. При постійному зростанні загальної кількості дітей шкільного віку в Дарницькому районі, відсоток дітей, які займаються у ПНЗ, залишається на рівні 20% при середньому показнику в місті – 36%.

Зі створенням комунального позашкільного навчального закладу «Центру позашкільної освіти Дарницького району» докладе зусиль аби якнайбільше дітей мали змогу займатися різними видами творчості на найвищому рівні.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА