Головна  →  Новини  →  20 листопада 2017

Сквер-переможець незаконного будівництва відкрито!

Сквер-переможець незаконного будівництва відкрито!

Спільними зусиллями громади Дарницького району та депутатського корпусу було відмінено будівництво багатоповерхівки, під яку будівельниками вже було викопано котлован. Рішенням Київради №115/2018 від 08.10.2015 року земельній ділянці за адресою вул. Здолбунівська, 11-в у Дарницькому районі міста Київ надано статус скверу, площею 0.36 га. 
Тож сьогодні, 18 листопада 2017 року, на церемонію урочистого відкриття завітали: керівника апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Микола Калашник, депутати Київської міської ради Володимир та Олександр Гончарови, за сприяння якого, на даному місці висаджується «Алея миру», громадськість та мешканці району.
Учасники заходу взяли активну участь у посадці рідкісних кленів та хвойних дерев, які прикрасили сквер.
Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дарницького району було здійснено благоустрій вказаної земельної ділянки. В період з вересеня – по листопад 2017 року: влаштовано 638 м кВ доріжок, встановлено 11 лав, 11 урн, висаджено 53 дерева (20 сріблястих та 20 гостролистих кленів, 3 псевдо стуги, 7 сербських ялин, 3 сосни), висаджено 620 кущів барбарису, форзиції, вейгели, калини, бузка, кизильника, спіреї, пухироплідника).
Влаштовано альпійську гірку із ґрунтопокривних листяних та хвойних рослин, влаштовано газон на площі 2750 м кВ, силами КП УЗН встановлено комплекс із арт об’єктів, коштом депутата Київради Гончарова Володимира влаштовано дитячий майданчик.
Але це ще не кінець наших добрих справ. На 2018 рік заплановано продовження робіт в сквері, а саме влаштування системи поливу та освітлення, під які було закладено труби під мощенням доріжок.

Перейти до спискуВерсiя для друку