Головна  →  Новини  →  1 листопада 2017

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери

З нагоди професійного свята приймали вітання працівники соціальної сфери

оціальний працівник – людина, на яку покладена почесна і відповідальна місія – надавати допомогу, дарувати тепло, увагу, любов тим, хто цього найбільше потребує. У цій когорті – багаточислельний колектив Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дарницького району міста Києва, який відзначає 30-річчя з дня утворення.

З нагоди професійного свята сьогодні відбулося урочисте зібрання працівників територіального центру – майже двох сотень тих, хто за покликом серця приходить на допомогу усім, хто потребує постійної уваги і турботи. Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил і не рахуючись із часом, в будні і свята вони першими відгукуються на біди, турботи і жалі знедолених, одиноких громадян.

- Ви обрали одну з найпрекрасніших професій і гідно несете звання соціального працівника, – зазначив, вітаючи працівників соціальної сфери, заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петро Захарченко – Кожного дня вам доводиться зустрічатися з чужим болем, бідою, стикатися з різними аспектами життя людини. Переконаний, що без любові та неймовірного бажання служити людям у соціальній сфері працювати неможливо. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, витримки, гараздів у ваших власних родинах та добробуту.

- Ваші заслуги перед громадою неможливо переоцінити, адже ви допомагаєте найбільш вразливій категорії громадян, – зауважили, звертаючись до винуватців свята, депутати Київської міської ради Лариса Дегтярьова та Юлія Ярмоленко, – притаманні вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі – винагороджуються подякою і пошаною тисяч жителів району, яким ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості в завтрашньому дні.

Слова щирої подяки за відданість обраній справі своїм колегам адресувала директор Територіального центру соціального обслуговування Дарницького району міста Києва Галина Переходько, наголосивши, що найвищих відзнак і нагород заслуговує кожен з них, але найбільшою дякою є і буде людська повага.

За досягнення високих результатів у соціальній роботі, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята 11 працівників Територіального центру нагороджено Подяками голови Дарницької райдержадміністрації. Подяки голови також отримали 10 свідомих дарничан за благодійну допомогу соціально незахищеним верствам населення, особам з інвалідністю та особам похилого віку, які проживають в Дарницькому районі.

Завершальним акордом свята став яскравий вечірній музично-танцювальний концерт  – подарунок для працівників дарницької соціальної сфери.

  

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку