Головна  →  Новини  →  15 вересня 2017

Фестиваль спорту

Фестиваль спорту

15 вересня 2017 року в рамках Олімпійського тижня з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулося видовищно-розважальне свято «Фестиваль спорту». Захід створено за ініціативи Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та за підтримки депутата Київради Володимира Гончарова.

Сьогоднішнє свято «Фестиваль спорту» є заключним у низці заходів Олімпійського тижня та став традиційним для освітянської родини Дарниці.

На початку свята привітали учнів навчального закладу , спортсменів-початківців  і вже відомих у світі спорту педагогів та тренерів, педагогічну та батьківську громадськість, мешканців Дарниці.

Після привітань ведучі запросили всіх учасників Фестивалю до флеш-мобу «Руханка із Чемпіоном» - комплекс вправ від майстра спорту міжнародного класу, володаря Кубку Світу 2011 року, срібного чемпіона Європи 2010 року, чемпіона України з панкратіону Мхітрян Олександра та майстра спорту міжнародного класу, володаря Кубку Світу 2011 року, чемпіонки Європи 2015 року, чемпіонки України з панкратіону Прокопчук Ольги.

В.о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Василь Лозовий вручив переможцям акції «Спортивна гордість і надія Дарниці- 2017» подяки та подарунки.

Депутат Київради Володимир Гончаров також привітав переможців.

Після нагородження свої вітання гімном чемпіонського духу з репертуару гурту «Квін» виконала Тетяна Тимошенко, викладач вокалу Центру дитячої та юнацької творчості.

Після чого гості свята мали змогу насолодитися хореографічною композицією «Маски», що виконав зразковий творчий колектив спеціалізованої школи №314,  хореографічний ансамбль «Чародії».

По закінченню привітань та нагороджень учасники фестивалю розійшлись по різним майданчикам та продемонстрували спортивні показові виступи, відкриті заняття та майстер-класи.

Були представлені майданчики з наступних напрямків: футбольний, бейсбольний та баскетбольний майданчики, майстер-клас із шахів, заняття з панкратіону, майданчик з гри в настільний теніс, майстер-клас для дівчат та показовий виступ з чирлідингу. На футбольному полі – заняття та показова гра з американського футболу.

Свято завершилось товариським футбольним матчем між командами «Логос» та командою «Добро» СК «Добро».

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА