Головна  →  Новини  →  31 травня 2017

«Міні міс Дарниця-2017»

«Міні міс Дарниця-2017»

30 травня 2017 року в Дарницькому районі міста Києва відбулось дитяче свято «Міні міс Дарниця-2017». Юні леді Дарниці виборювали титул «Міні міс Дарниця-2017». Перемогу здобули усі, адже членам журі було дуже складно обирати серед дівчат. Всі конкурсантки дуже красиві, розумні, креативні і безмежно талановиті. Учасниці конкурсу проявили чудеса стійкості та цілеспрямованості, освоїли в короткі терміни основи дефіле, вразили всіх своїми талантами та здібностями. Нелегкий шлях подолали конкурсантки: дефіле у національному одязі «Діти України», візитівка, дефіле літної колекції 2017 дизайнера Анни Лобаревої бренду одягу «EVELINAbyLobareva», дефіле у вечірніх сукнях.

Кожна з учасниць підготувала для дітей сиріт з благодійної організації фонду «Асперн» подарунки у вигляді канцтоварів.

Усі конкурсантки отримали корону та стрічку номінанта конкурсу. Організатори свята кожній з учасниць підготували солодкі подарунки та пам’ятні призи, створивши гарне свято.

Дівчата щасливі, батьки в захваті з відчуттями приємної втоми, адже допомогали створювати своїм дітям свято. Кожна з них уявляють себе моделями або принцесами у чудових сукнях з дивовижними зачісками і сьогодні мрія стала реальністю.

Дякуємо учасницям конкурсу «Міні міс Дарниця-2017», партнерам та організаторам!!! Дитяче свято відбулось на хвилі радості, мрійливості та дівочих надій!!

  

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА