КМДА Київська міська державна адміністрація


26 квітня 2017

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля!

Шановні дарничани!

26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя - аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території українського Полісся, завдала нашому народові багато горя та важких випробувань.

           

Із болем у серці ми вкотре згадуємо про тих, хто, приборкуючи ядерну стихію, пожертвував собою заради порятунку мільйонів людей, захистив життя майбутніх поколінь. Добровольці з нашого району тієї квітучої весни теж пішли назустріч невідомості, хворобам та смерті. Тому болем відгукується Чорнобиль і в кожному з нас.

Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Ми щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.  

Під соціальний захист держави взяті безпосередні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, найбільш вразливі верстви населення – діти, інваліди, громадяни, які проживають на забруднених радіонуклідами територіях.

Шановні ліквідатори Чорнобильської аварії, від усього серця бажаємо вам та вашим родинам злагоди, здоров'я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!

 

26.04.2017 в парку імені «Воїнів-інтернаціоналістів»  за участю: в. о. голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Захарченка П.П., громадського об’єднання «Фонд виживання інвалідів Чорнобиля»,громадської дитячої організації «Діти Чорнобиля – за виживання», добровільного товариства «Союз-Чорнобиль», громадського об’єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля», організації «За добробут та соціальний захист народу»,громадської організації «Фонд   інвалідів Чорнобиля-2» було проведено мітинг-реквієм з нагоди Міжнародного дня Чорнобиля.

Поклали квіти до Пам’ятного знаку «Жертвам ядерних катастроф» (вул. Вербицького, 11)

Панихиду за тими, хто врятував життя іншим ціною власного провів настоятель храму Петра і Павла Української Православної Церки (Київського Патріархату) отець Г. Большаков

Вічна їм подяка і пам'ять.

 

                      В. о. голови                                                                         П.ЗАХАРЧЕНКО

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.