Втілення у життя міської програми "Соціальне партнерство"

Втілення у життя міської програми "Соціальне партнерство"

Повне найменування юридичної особиГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В М. КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"
Скорочене найменування юридичної особиГО "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В М. КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"
Код ЄДРПОУ19016989
Місцезнаходження02121, м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО, будинок 30-А
КерівникПАНЧУК ВІКТОР ФЕДОСЬОВИЧ
Основний вид економічної діяльності (КВЕД)94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.
Станзареєстровано
Засновники/бенефіціари
  1. шістьсот двадцять шість фізичних осіб, м. Київ, вул. Вербицького, буд. 30-а, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0.00

Висновок про відповідність або невідповідність організації кваліфікаційним критеріям

(Складено на підставі рішення Київської міської ради від 8 лютого 2018 року

№ 21/4085)

- копія статуту громадської організації

- копія рішення уповноваженого органу про внесення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій

- копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

- коротка інформація про діяльність та досвід роботи громадської організації

НОВИНИ

5 січня 2017

При підтримці Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації громадська організація "Дарницька районна в місті Києві організація інвалідів, Збройних Сил та учасників бойових дій" у передноворічні святкові дні втілила у життя міську програму "Соціальне партнерство".

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих воїнів АТО була надана допомога у вигляді продуктових наборів.

 

23 серпня 2017 

Відзначення Дня Прапора

 

06.08.2018

Реабілітація системою Осташинського

 

23.08.2018

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

У День Державного Прапора України перед будівлею Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття національного стягу.

Дарничан та гостей міста привітав виконувач обов’язків голови Дарницької РДА П.ЗАХАРЧЕНКО.

«Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало всі покоління  боротися за свою незалежність. А наш Прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення» - зазначив у вітальному слові очільник Дарниці.

Крім того, з нагоди свята свою майстерність продемонструвала рота  Почесної варти, а священнослужителі з усього Дарницького району провели спільний міжконфесійний молебень.

Нагадаємо, що 23 серпня День Державного Прапора України почали відзначати з 2004 року відповідно до Указу президента України.

Примітно, що вже протягом 22 років 24 липня у столиці святкують День підняття українського національного прапора. Історична подія відбулася у 1990 році. За протокольним рішенням президії Київської міської ради 21-го скликання над будинком міської ради на Хрещатику був піднятий український національний синьо-жовтий стяг.  

 

21.09.2018

У Дарницькому районі відзначили День партизанської слави

Члени громадської організації "ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ, ЗБРОЙНИХ СИЛ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ"ветерани з району,  взяли участь у мітингу на честь Дня партизанської слави, який пройшов у міському Парку партизанської слави. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто боровся за мир та щастя на своїй землі.

Сучасна історія диктує свої правила. В умовах війни партизани живуть не лише в книгах з історії, а й серед нас.
Партизанський рух як ніколи активний в Україні.

Сьогодні ми висловлюємо вдячність оборонцям рідної землі - лицарям народного руху опору, вшановуємо світлу пам'ять полеглих у боях. Давайте шанувати героїв партизанів всіх часів, які дійсно боролися за свої родини, за свою країну і за свободу. Кожний підпільник зробив внесок у загальну перемогу над ворогом. Спогади про партизанів і підпільників залишаться назавжди у пам’яті народу.
 
 
11.10.2018

День українського козацтва та День захисника України відзначають у Дарницькому районі

У Дарницькому районі вшанували захисників України акцією "Будемо гідними наших Героів". В приміщенні райдержадміністрації відзначили захисників Дарниці.

10 жовтня 2018 року в рамках відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання провели святковий концерт, в якому взяли участь вихованці клубів. Глядачами свята були запрошені сім’ї та учасники АТО, ветерани другої світової війни, ветерани-афганці.       

Виконувач обов’язків голови Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації  Петро Захарченко та Раїса Шматко – лідер руху «Всеукраїнський  жіночий рух за вільну Україну»  привітали всіх присутніх із святом та відзначили подяками учасників АТО, членів громадської спілки «Братерство учасників бойових дій України»  та волонтерів.

Також  привітав всіх зі святом заступник командира батальйону особливого призначення «Свята Марія»  Олексій Кошевець.

Родзинкою свята став виступ бійця 81-ої десантно-штурмової бригади, лауреата 3-го фестивалю «Пісня народжена в АТО» Дмитра Скрипника, який виконав свої пісні.

Фінальною піснею «Моя Україна» привітав всіх присутніх заслужений артист України  співак та композитор Влад Зайцев.

 

 

26.10.2018

Дарниця пам’ятає!

26 жовтня з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників на Привокзальній площі (біля монументу Мужності) відбулося  покладання квітів  за участю керівника апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Миколи КАЛАШНИКА разом з членами ветеранських організацій району. Присутні вшанували пам'ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Вічно пам’ятати і гідно шанувати тих, хто зробив свій внесок у звільнення України від нацистських окупантів - обов’язок теперішніх і прийдешніх поколінь.

 

06.11.2018

Дарниця святкує 75 річницю визволення від нацистських окупантів

Сьогодні, 06 листопада члени ветеранських організацій району, виконувач обов'язків голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петро ЗАХАРЧЕНКО та громадськість взяли участь у урочистій церемонії покладання квітів до «Монументу мужності», вшановуючи світлу пам'ять про тих полеглих героїв, хто віддав своє життя заради визволення столиці нашої Батьківщини та звільнив наш рідний Київ від фашистських загарбників.

Цього дня, 75 років тому, Київ був визволений від нацистських окупантів.

Гітлерівська окупація Києва тривала 778 днів – з 19 вересня 1941 до 6 листопада 1943 року.

Це відбулось у результаті Київської наступальної операції, яка тривала з 3 до 13 листопада 1943 року і була складовою частиною Битви за Дніпро – однієї з наймасштабніших і найкровопролитніших воєнних операцій у світовій історії. У ній були задіяні до чотирьох мільйонів людей з обох сторін, а втрати складали до понад двох мільйонів осіб.

Під час визволення Києва радянські війська зазнали величезних втрат, адже за негласним наказом Сталіна столицю України треба було взяти до чергової річниці Жовтневої революції.

Як відомо, найзапекліші бої точилися за Букринський плацдарм, який, на противагу Лютізькому, не був успішним. Ніч з 5 на 6 листопада стала вирішальною в битві за Київ. По Брест-Литовському шосе (проспект Перемоги) у місто прорвалися перші танки. До четвертої ранку опір противника в місті було зламано. По обіді до Києва увійшли основні частини радянської армії.

Місто було зруйновано і майже порожнє. В центрі – самі обгорілі руїни (відступаючи, гітлерівці підпалювали все, що могли), серед яких де-не-де можна було побачити окремих виснажених, деморалізованих киян. Більше мешканців зустрічалося на Подолі, Шулявці, Деміївці. Всього в місті на цей час нараховувалося близько 100 тисяч мешканців, тобто лише десята частина довоєнного населення.

Силами військовополонених нацисти намагалися в останні місяці своєї влади замести сліди масових убивств у Бабиному яру та в районах розташування концтаборів. Але приховати ці злочини було неможливо.

 

15.11.2018

БЕЗКОШТОВНА МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО

Застрахована особа, яка брала участь в АТО, має право на лікування (у супроводі членів сім’ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) за профілем медико-психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань та висновку лікарсько-консультаційної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров’я.

На даний час у Києві функціонує три заклади, які здійснюють реабілітаційні заходи для учасників АТО:

  1. Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни.
  2. Київська міська клінічна лікарня №11.
  3. Київська міська психоневрологічна лікарня №2.

Застрахована особа (працююча особа) пред’являє представнику органу Фонду оригінали паспорта, ідентифікаційного коду, довідку про безпосередню участь особи в АТО, посвідчення учасника бойових дій, довідку з місця роботи, документ що засвідчує особу з інвалідністю (за наявності).

Для супроводжуючих осіб:

- Дружина : паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про шлюб;

- Діти:  свідоцтво про народження.

Медико-психологічна реабілітація учасників АТО відбувається на базі наступних

санаторно-курортних закладів :

ПП «Ярина» Санаторій «Конвалія»

Львівська обл.,м. Трускавець

ТОВ Санаторій «Курорт Орлівщина»

Дніпропетровська обл.,Новомосковський р-н,с. Орлівщина,

«Санаторій «Полтава» ПрАТ «Миргородкурорт»

Полтавська обл.,м. Миргород,

ДП «Клінічний санаторій «Роща»

Харківська обл.,с. Пісочин,

ДП «Клінічний санаторій «Березівські мінеральні води» 

Харківська обл., Дергачівський р-н,с. Березівське

ДП «Клінічний санаторій «Жовтень» 

м. Київ, Конча Заспа, Столичне шосе, 27 км

«Санаторій «Дністер» ДП «СКК «Моршинкурорт» 

Львівська обл., м. Моршин,  

ТОВ «Санаторій «Сонячний»

Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Вербки,

ДП «Санаторій «Україна» 

Київська обл., Ірпінський р-н, смт Ворзель,

ДП «Клінічний санаторій «Авангард» 

Вінницька обл., Немирівський р-н, м. Немирів,

Менський санаторій «Остреч»

Чернігівська обл., Менський р-н,м. Мена Остреч

ДП «Санаторій «Черче» 

Івано-Франківська обл.,Рогатинський р-н,с. Черче 

ДП «Санаторій «Верховина»

Закарпатська обл., Міжгірський р-н, с. Сойми, 1

ДП «Санаторій «Славутич» імені Б.В. Пашковського» 

Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ

ДП «Клінічний санаторій «Карпати»

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Карпати, 1

ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» 

м. Одеса

ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» 

Херсонська обл.,м. Скадовськ,

Санаторій «Одеський» ДСУ з надзвичайних ситуацій

м. Одеса

За наданням роз’яснень Ви маєте можливість звернутись безпосередньо до працівників Лівобережного

відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві :

вул. Попудренка, 34, м. Київ, 02094

ГАРЯЧА ЛІНІЯ   573-30-70

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА