Головна  →  Анонси  →  15 серпня 2016

Запрошуємо на показ кінофільму та фотовиставку

Шановні мешканці та гості району!

Напередодні відзначення ювілейної дати Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, в Дарницькому районі відбудеться низка заходів.

  • За ініціативи радника голови Дарницької РДА з загальник питань Геннадія СІНЦОВА 17.08.2016 о 16:00 в актовій залі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (О.Кошиця, 11, 2-й поверх) почнеться показ фільму «Серце галичанки. Степанівна». Це біографія легендарної жінки Пісків, лікаря, патріотки, людини з великим серцем. На кінопоказі будуть присутні: режисер фільму Віктор КОПИЛЕЦЬ, головна героїня Євдокія ПОПОВИЧ, представники ради волонтерів при Дарницькій РДА Марина ШЕРЕМЕТ та Раїса ШМАТКО, керівник Жіночої Консультативної Ради Дарницького району міста Києва та директор БФ «Безпечна Дарниця» Інна ТУРКЕНЯ, українська співачка Христина ПАНАСЮК, очікується приїзд Анастасії ПРИХОДЬКО, а також співака, композитора та кінопродюсера Олександра ЄГОРОВА.
  • 19.08.2016 о 16:00 в холі Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (О.Кошиця, 11, 2-й поверх) відбудеться відкриття фотовиставки фотографа Артема ІРЕНКОВА, присвяченої 25-й річниці незалежності України «Безмежність миті. Подорожуй Україною».

Експозиція фоторобіт — це показ неймовірно красивого та життєдайного розмаїття однієї із складових чаруючої та розкішної природи України. Безкрайні степи, лісові галявини, водні гладі, природні явища, об’єднані відчуттям любові до рідного краю із духмяними травами та квітами, соковитими фруктами, які відтворені у творах митця.

Представлені роботи направлені на споглядання та милування красою творінь природи, нагадування про могутність, мінливість та водночас поетичність та крихкість навколишнього світу.

Це гімн величі природи України.

Вхід вільний.

Перейти до спискуВерсiя для друку