Головна  →  Анонси  →  30 вересня 2015

Шановні страхувальники Дарницького, Деснянського та Дніпровського районів м. Києва!

Лівобережна дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП повідомляє, що наближається термін подачі звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за 9 місяців 2015 року.

Чекаємо Вас з першого по двадцяте жовтня включно.Нагадуємо, що страхувальник повинен подати звітність, якщо в третьому кварталі поточного року, був рух коштів по субрахунку, призначеному для обліку розрахунків із соціального страхування, а саме: подавались заявки-розрахунки, проводилось фінансування матеріального забезпечення, нараховувались або сплачувались штрафні санкції по результатам перевірок по коштах ФСС з ТВП, були самостійно виправлені помилки та повернуті надмірно замовлені кошти.

Якщо протягом звітного кварталу підприємство, установа змінювало місцезнаходження, то після проведення остаточних розрахунків за попереднім місцем обліку, звіт необхідно подати за новим місцем обліку як страхувальника.

Звіти за формою Ф4-ФСС з ТВП подаються на вибір страхувальника одним із способів:

в електронній формі, за умови укладання відповідного договору з Лівобережною дирекцією, при цьому обов’язково вказувати 12-значний реєстраційний код страхувальника та перевіряти правильність вказаного періоду звітності;

-  на паперових носіях, в тому числі поштовим відправленням з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У разі надіслання звітів поштою страхувальник зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу Лівобережної дирекції не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання звіту – до 10 жовтня 2015 року.

У разі складання або подання звітності з недотриманням правил, заповнення в неповному обсязі, відсутності відбитка печатки та підписів керівника, головного бухгалтера, відповідальними особами ФСС з ТВП звіти прийняті не будуть.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 1655 Кодексу України про адміністративні правопорушення за несвоєчасне подання або неподання звітності про використання коштів ФСС з ТВП, подання недостовірної звітності передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 136 грн. до 255 грн.) у разі вчинення правопорушення вперше, штрафу від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн. до 340 грн.) у разі повторного вчинення протягом року одного і того ж правопорушення.

Перейти до спискуВерсiя для друку