Головна  →  герої не вмирають  →  28 листопада 2014

Станіслав Михайлович Зінчик

 

Станіслав Михайлович Зінчик

Станіслав Михайлович народився 22 вересня 1975 року у с. Гайшин Переяслав-Хмельницького району Київської області, де й навчався у місцевій школі. З 1993 по 1995 рік проходив службу в прикордонних військах України. Після армії  був зарахований на філологічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту імені Г. Сковороди. Навчання давалось йому з легкістю та приносило задоволення. Після закінчення інституту (з 2001 року) працював вчителем української мови та літератури у середній загальноосвітній школі № 237 Дарницького району м. Києва, а потім у гімназії № 261 Дарницького району м. Києва.  Дуже любив читати, захоплювався спортом (рафтінгом, легкою атлетикою), альпінізмом (у 2012 році підкорив вершину г. Ельбрус). 

Станіслав брав активну участь у Революції Гідності, зокрема пережив події 18.02.2014 року та розстріл на вул. Інститутській 20.02.2014 року. У березні 2014 року пішов добровольцем у перший резервний батальйон Національної гвардії України.

Чоловік трагічно загинув під час нападу терористів на сили антитерористичного центру під Слов’янськом 24.05.2014 року.  Військовий отримав вогнепальне поранення від осколків гранати, що розірвалася поблизу нього. На жаль, поранення виявилося не сумісне із життям.

38-річного чоловіка з почестями поховали на сільському цвинтарі у с. Гайшин Переяслав-Хмельницького району Київської області.

Станіслав Михайлович  залишив дружину,  сина Філата, 2013 року народження, рідних та друзів.

Вічна пам’ять героям!

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА