Головна  →  Адміністрація  →  Звернення громадян
 

Адреса

02068, вул. О.Кошиця,11

кабінети  № 301

Телефон

(044) 565-45-99

(044) 564-99-95

Електронна адреса

[email protected]

Розклад роботи

щоденно 

Обідня перерва: з 12:00 до 12:45  

 

 

Дні прийому керівника

щоденно

 

Принагідно інформуємо, що особисті звернення громадян оформлюються відповідно до  вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме: звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. 

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику. 

Запис по телефону на особистий прийом громадян до голови Дарницької райдержадміністрації не проводиться.

Запис громадян на прийом до голови Дарницької райдержадміністрації проводиться у разі, коли питання, порушене громадянином, вже розглядалось письмово та не вирішено після особистого прийому першим заступником, заступниками голови, керівником апарату та/або керівником структурного підрозділу райдержадміністрації тощо.

 

Версiя для друку

                    

 

 

  

 

 
 

 

 

 

Антитерористичний центр

при Службі безпеки України