КМДА Київська міська державна адміністрація


Ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції

Сільськогосподарські ярмарки із продажу сільськогосподарської продукції, її переробки, плодоовочевих товарів, борошна, круп, макаронних виробів тощо за участю сільськогосподарських виробників, переробних підприємств та фермерських господарств на території району проводяться за наступними датами та адресами:

Сезонні ярмарки (щоденні) на території району проводяться за адресою: вул. Ревуцького.

Тематичні ярмарки – міській та районні шкільні ярмарки, міський ярмарок з продажу товарів для садівників та городників проводяться за дорученням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за визначеними датами.

До участі у вище зазначених ярмаркових заходах залучаються безпосередні виробники та переробні підприємства з різних регіонів України.

Для реєстрації на ярмарку, звертайтесь за номерам телефонів: (044 )564-98-14 та (044)564-91-74 в четвер з 15:00 до 18:00.

Ви завжди можете отримати відповіді на питання, що стосуються організації торгівлі, ярмарків та контролю за веденням торговельної діяльності та реалізації наших ініціатив за телефоном: (044) 246-66-32.

Графік проведення сільськогосподарських ярмарків у Дарницькому районі міста Києва у І півріччі 2019 року

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.