КМДА Київська міська державна адміністрація


 
Відділ охорони здоров’я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Місцезнаходження :  м. Київ – 02091,  вул. Вербицького,5
e-mailvoz@drda.gov.ua                                                                                *Інформація
 
П.І.Б.
посадової особи
Тел/факс
для зв’язку
 
 
 
 
 
Начальник відділу охорони здоров’я
Грицишин Леся Михайлівна
 
 
 
 
т/ф. 560-99-25
 
 
 
 
 
 
 
Головний спеціаліст 
Ставицька Оксана Михайлівна
 
 
 
 
 
т. 564-41-87
 
 
 
 
 
 
 
Головний спеціаліст 
Давиденко Тамара Миколаївна

 

 

т/ф. 560-99-25

 
 
 
 
 
Головний спеціаліст 
Романова Олена Юріївна
 

 

 

 

т/ф. 560-99-25 

 
Розклад роботи
 
Пн.-Пт. з 09:00-18:00
 
 
Дні прийому (керівника сп)

Вт. 14:00-17:00

Ср. 09:30-13:00

Основні функції

Відділ охорони здоров'я підпорядковується голові, заступникам голови та керівнику апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства охорони здоров'я України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київської міської, Дарницької районної в місті Києві державних адміністрацій, Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також Положенням про відділ.

Основним завданням відділу охорони здоров'я є забезпечення організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства у забезпеченні реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я; розвитку мережі закладів охорони здоров’я первинної ланки.

Здійснює міжвідомчу координацію діяльності лікувальних закладів та установ, що розташовані на території Дарницького району м. Києва, з місцевими органами виконавчої влади, Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), іншими установами, організаціями і підприємствами.

Забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у галузі охорони здоров'я.

Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян та їх об'єднань в частині охорони здоров'я, вживає заходів щодо усунення причин, які їх викликають.

Планом  роботи відділу охорони здоров’я Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на 2018 рік передбачено :

- Виконання  Законів України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», які започаткували реформу охорони здоров’я в Україні.

- Виконання програм та планів заходів з профілактики та лікування захворювань, які спричиняють найбільший негативний соціально-демографічний та економічний вплив, затверджених рішеннями Київської міської ради та наказами Департаменту охорони здоров’я, а саме:

«Про затвердження Міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2017-2019 роки»;

«Про затвердження Міської цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки»;

урядової програми «Доступні ліки»;

заходів з удосконалення організації надання медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом;

плану заходів щодо виконання Загальнодержавної цільової програми протидії ВІЛ-інфекції\СНІДу на 2014-2018 роки в частині покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг.

- Впровадження міського проекту «Лікар у вашому домі».

- Взяття активної участі у підготовці та проведенні районних оздоровчих акцій, приурочених до  Всесвітніх та Всеукраїнських днів охорони громадського здоров’я. При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.