Головна  →  Адміністрація  →  Шефська допомога

З метою інформування суб'єктів господарювання, керівників підприємств споживчого ринку, установ та організацій щодо організації шефської допомоги, розміщено лист військової частини А 0297 та Державної прикордонної служби України 1498

 

Для сприяння суб’єктами господарювання у вирішенні соціально-побутових, матеріальних потреб підшефних військових частин на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в розділі «Першочергові потреби підшефних військових частин» оприлюднена інформація щодо першочергової потреби з розміщення посилання на головній сторінці у рубриці «Актуально» за адресою: http://kievcity.gov.ua/content/dopomoga-pidshefnym-viyskovym-chastynam.html.

В Дарницькому районі міста Києва відповідно до розпорядження Дарницької районної в місті Києві адміністрації від 13.07.2016 № 483 утворена та діє районна координаційна рада з організації шефської допомоги військовим частинам Збройних сил України.

До Дарницької райдержадміністрації звернулись: військова частина А0297 Міністерства оборони та військова частина 1498 Державної прикордонної служби України для забезпечення військових частин необхідними матеріально-технічними засобами, спецодягом, будівельними матеріалами, тощо (потреба частин додається).

Суб’єкти господарювання про можливість надання шефської допомоги можуть звертатись до відділу торгівлі, побуту та підприємництва райдержадміністрації тел./ факс 564-99-74, [email protected] або нарочно за адресою: м.Київ, вул. Кошиця, 11 каб. 419, каб. 421 в термін до 15.08.2016 року.

Версiя для друку

                    

 

 

  

 

 
 

 

 

 

Антитерористичний центр

при Службі безпеки України