Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ організаційно-аналітичного забезпечення
Відділ організаційно – аналітичного забезпечення 

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення апарату

Адреса та номери кабінетів

02068, м. Київ, вул. Олександра Кошиця, 11,
 каб. 110, каб. 332

Номер телефону

(044) 565-46-92

(044)564-92-13

(044)564-90-16

Факс

-

 Електронна пошта

[email protected]

 Дні прийому керівника (сп)

Вівторок з 15.00 год до 17.00 год

Основні функції (сп)

1. Здійснення організаційного, інформаційного, аналітичного забезпечення діяльності райдержадміністрації, координація організаційних питань та взаємодія зі структурними підрозділами райдержадміністрації.

2. Здійснення організаційно-аналітичного забезпечення діяльності голови, першого заступника голови, заступників голови та керівника апарату  райдержадміністрації.

3.Здійснення організаційного забезпечення підготовки та проведення апаратних нарад з оперативних питань життєдіяльності і розвитку Дарницького району міста Києва, засідань Колегії райдержадміністрації та підготовку відповідних протоколів доручень і рішень.

4. Організація прийомів головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації керівників підприємств, установ та організацій. Здійснення контролю за виконанням доручень, напрацьованих під час прийомів.

5. Забезпечення зв’язку та координації дій структурних підрозділів райдержадміністрації, надання їм практичної та методичної допомогу при вирішенні питань, які належать до повноважень відділу.

6. Формування перспективних (річних), поточних (квартальних), оперативних (тижневих) планів роботи райдержадміністрації та звітів про їх виконання.

7. Здійснення обліку консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів утворених при райдержадміністрації.

8. Забезпечення розгляду в установленому законодавством порядку звернень громадян і опрацювання запитів на інформацію, які стосуються діяльності та напрямку роботи відділу.

Зразки документів за необхідності (посилання на  зразки заяв, розмір адміністративного збору та інших платежів тощо)

-

Версiя для друку

 

 

 

  

 
 

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА 

 

Антитерористичний центр

при Службі безпеки України