Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Їх розшукують Збройні Сили України"

 

Cитуація яка склалася в державі пов’язана з cепаратиськими діями та прямою агресією на Сході України коли велика кількість патріотів України героїчно виконує свій військовий обов'язок в рядах Збройних Сил України, але є громадяни які ганьблять високе звання захисника Вітчизни, самовільно залишають військові частини, вчиняють дезертирство.

Посилить роботу з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, представниками духовенства, трудовими колективами, громадськими організаціями, родичами, друзями та знайомими військовослужбовців, їх сусідами щодо повернення до військових частин своїх співвітчизників.

Про спільну роботу Київського міського та районних у м. Києві військових комісаріатів з Центральним управлінням: Військової служби Правопорядку Збройних Сил України, взаємодію з управліннями Національної поліції України м, Києва, щодо розшуку військовослужбовців самовільно залишивши військові частини.

Дана інформація щодо розшуку військовослужбовців які самовільно залишили військові частини, чи місце несення служби може сприяти поверненню синів України до військових частин, в разі неявки до військових частин, їх дії матимуть ознаки злочину, які підпадають під кримінальну відповідальність, а саме за такими статтями:

ч. З от.407 Кримінального кодексу України (далі - ЮСУ) самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез’явлення вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад один: Місяць*

- караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

ч. 1 ст, 408 ККУ дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися віл військової служби, а також

нез’явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу,

- караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років ч, 3 ст. 408 ККУ дезертирство, вчинене в умовах особливого періоду, » карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Мешканці м, Києва повинні знати що можливо їхній сусід, родич, знайомий скоїв військовий злочин, та вжити заходів щодо надання допомоги громадянам повернутися до військових частин до своєї родини.

Враховуючи вищезазначене та з метою ефективного проведення розшуковик заходів прошу Вас вказати прізвища військовослужбовців, мешканців м. Києва, які скоїли самовільне залишення військових частин.

Список.

Список призовників, які підлягають першочерговому виклику до Дарницького райвійськкомату м. Києва

 
Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби) або не вийшли на військову службу, та обліковані за Центральним управлінням Військової служби правопорядку (по м. Києву) станом на 25.10.2016 року
 
Версiя для друку

 

Антитерористичний центр при Службі безпеки України
     
 
 
 

           

Протидія корупції та  антикорупційний телефон  Дарницької РДА